Uniwersytet Trzeciego Wieku w AWP zaprasza do odkrywania nowych pasji

Chcesz pogłębić swoją wiedzę i zainteresowania, uczyć się języków? Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami. Akademia Wincentego Pola organizuje zajęcia dla osób powyżej 50. roku życia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Studenci UTW w naszej Akademii mogą uczestniczyć w zajęciach takich jak kosmetologia, rękodzieło, psychologia czy samoobrona. Na tym nie koniec. Jest także gimnastyka oraz nauka języka angielskiego na różnym poziomie zaawansowania.

Te ostatnie zajęcia cieszą się dużą popularnością. Jak mówią sami słuchacze UTW, znajomość języka jest bardzo przydatna, kiedy wyjeżdża się na wakacje za granicę, czy ogląda różne programy telewizyjne.

Jolanta Chmielewska, studentka Uniwersytetu Trzeciego Wieku podkreśla: – Uczestniczę w zajęciach z języka angielskiego i bardzo mi się to podoba. Uważam, że ten sposób ćwiczę pamięć.

Wszystkie zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, co gwarantuje wysoki poziom nauczania. Dodatkowo, w ramach projektu słuchacze mogą brać udział w bezpłatnych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz w zajęciach z arteterapii. Organizowane są także wycieczki, wyjścia do kina czy teatru.

– Uważam, że taka inicjatywa jak Uniwersytet Trzeciego Wieku jest bardzo potrzebna. Uczestnicy są radośni, szczęśliwi i widać, jaką przyjemność sprawia im udział w zajęciach – ocenia Rafał Dzioba, wykładowca języka angielskiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w AWP.

Zapraszamy!

Zapisy oraz szczegółowe informacje o kosztach i terminach zajęć pod numerem telefonu: 81 740 25 20.