plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Spotkanie z pracownikami NFZ w Akademii. Zadbaj o swoje zdrowie

Chcesz dowiedzieć się, z jakich programów profilaktycznych możesz skorzystać i jak używać Internetowego Konta Pacjenta. A może chciałbyś wykonać pomiary na mobilnym analizatorze składu ciała? Przyjdź na spotkanie z pracownikami lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Spotkanie na temat profilaktyki zdrowotnej zaplanowane jest na piątek, 1 marca, od godz. 14 do godz. 19, w gmachu Centrum Nauk Medycznych AWP, w sali B-214.

Zaproszenie jest skierowane do studentów i pracowników Akademii Wincentego Pola, a także do rodziców oraz podopiecznych Creative Sport Team.

Podczas spotkania pracownicy lubelskiego oddziału NFZ:

 – umożliwią wykonanie pomiarów na mobilnym analizatorze składu ciała i omówią otrzymane wyniki z doradcą do spraw profilaktyki i promocji zdrowia,

 – udzielą informacji na temat programów profilaktycznych kierowanych do poszczególnych grup wiekowych,

 – zapoznają uczestników spotkania z portalem Diety NFZ oraz Akademia NFZ, a także z materiałami edukacyjnymi: magazynem „Ze zdrowiem” oraz e-bookami tematycznymi,

– opowiedzą, jak korzystać z Internetowego Konta Pacjenta (IKP),

– przekażą informacje na temat dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego,

– wydadzą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego

 – udzielą informacji ogólnych.

Warto zarezerwować czas i wziąć udział w tym wydarzeniu, by zadbać o swoje zdrowie. To doskonała okazja, aby skorzystać z cennych porad specjalistów. Wszystkie porady i pomiary są całkowicie bezpłatne.

Zapraszamy!

Skip to content