20 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Studiów Podyplomowych MBA w Zarządzaniu Sportem w Akademii Wincentego Pola w Lublinie. Cieszymy się, że taka wyjątkowa grupa ludzi – pełnych pasji, determinacji i nieustającej motywacji do działania wybrała naszą Uczelnię jako miejsca rozwoju zawodowego oraz osobistego. Gratulujemy wszystkim Absolwentom! Życzymy, aby zdobyta wiedza i nowe kompetencje...Read More