20 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Studiów Podyplomowych MBA w Zarządzaniu Sportem w Akademii Wincentego Pola w Lublinie.

Cieszymy się, że taka wyjątkowa grupa ludzi – pełnych pasji, determinacji i nieustającej motywacji do działania wybrała naszą Uczelnię jako miejsca rozwoju zawodowego oraz osobistego.





Gratulujemy wszystkim Absolwentom! Życzymy, aby zdobyta wiedza i nowe kompetencje stały się impulsem do realizacji ambitnych celów oraz dalszych sukcesów w świecie sportu i zarządzania.


Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji MBA w Zarządzaniu Sportem. Dołącz do grona liderów sportu!



















