XVII Targi Edukacyjne za nami

W piątek od samego rana drużyna Akademii Wincentego Pola reprezentowała naszą uczelnię
na drugim dniu Targów Edukacyjnych w Lublinie. Odwiedziło nas mnóstwo młodych ludzi
zainteresowanych naszymi kierunkami studiów.

– Osobiście interesują mnie kierunki medyczne, ale równie istotne jest dla mnie, aby zajęcia były odpowiednio rozłożone w czasie, bez długich przerw między nimi – mówiła Iga Falczuk z XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.

Stoisko Akademii zostało docenione zarówno przez organizatorów targów, którzy przyznali nam wyróżnienie w kategorii „Forma Promocji Targowej” wśród szkół wyższych, jak i przez przyszłych studentów. Ci drudzy zachwalali fakt, że mogli spróbować swoich sił na trenażerach pod czujnym okiem pracowników Centrum Symulacji Medycznej AWP, a tym samym doświadczyć, jak może wyglądać ich praca w praktyce. Innym podobała się możliwość skorzystania z makijażu, który wykonywały studentki Kosmetologii naszej Akademii.

– Stoisko AWP prezentowało się bardzo profesjonalnie, co dodatkowo przypadło mi do gustu. Biorąc pod uwagę moją wcześniejszą edukację na kierunku medycznym uważam, że każdy zainteresowany tymi obszarami nie mógł przejść obok was obojętnie – zachwalała Magda z Medycznej Szkoły Policealnej im. Stanisława Liebharta.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach. Cieszymy się, że mogliśmy porozmawiać o ofercie edukacyjnej naszej uczelni i odpowiedzieć na nurtujące was pytania, a także pomóc w wyborze właściwego kierunku studiów dla siebie.

Dzień Otwarty w AWP

A już dziś zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej Akademii, który odbędzie się 10 kwietnia w godzinach 10:00-13:00 przy ulicy Choiny 2. Będzie to okazja, by bliżej poznać naszą uczelnię, zwiedzić kampus, spotkać się z naszymi wykładowcami i studentami oraz dowiedzieć się więcej o naszej bogatej ofercie edukacyjnej. Zapraszamy!