plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS
Caption aligned here

Blog Full Left Sidebar

Zorganizowany przez Akademię Wincentego Pola Dzień Otwarty cieszył się nie tylko ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Także lubelskie media były z nami tego dnia i przygotowały liczne relacje. Zobaczcie sami. TVP Lublin i Panorama lubelska (od 06:40 min.) https://lublin.tvp.pl/76923114/10-kwietnia-2024-g-1730 Dziennik Wschodni https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/dzien-otwarty-w-akademii-nauk-stosowanych-wincentego-pola-w-lublinie,n,1000341270.html Radio Lublin Akademia zaprosiła przyszłych studentów. Pokazy i warsztaty na dniach otwartych [ZDJĘCIA] Dni otwarte...
Read More
W czwartek Akademię Wincentego Pola odwiedził prezydent Lublina, dr Krzysztof Żuk. Oglądał nowoczesne pracownie, laboratoria i sale w Centrum Symulacji Medycznej, jak i Centrum Nauk Medycznych. Zobaczcie na zdjęciach!
Read More
To był dzień pełen emocji – Dzień Otwarty w Akademii Wincentego Pola. Przeżyjmy to jeszcze raz oglądając materiał wideo.
Read More
Za nami Dzień Otwarty w Akademii Wincentego Pola. Frekwencja dopisała, odwiedziło nas bardzo dużo młodych osób z liceów i szkół ponadpodstawowych w Lublinie i regionie. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądał ten dzień.
Read More
Setki uczniów z całego województwa lubelskiego odwiedziły w środę Akademię Wincentego Pola podczas Dnia Otwartego w naszej uczelni. – Jesteśmy pod wrażeniem waszych sal i pokazów – mówili zgodnie. Dziękujemy, że byliście z nami! Dzień Otwarty w AWP zaczęliśmy od powitania naszych gości przez władze uczelni. – Ten rok jest dla nas wyjątkowy, bo wchodzimy w...
Read More
1 2 3 141
Skip to content