plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Jubileusz 100lecia urodzin prof. Marii Goncerzewicz

W dniu 28.08.2017 dr med. Krzysztof Metera, prof. WSSP uczestniczył w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie w jubileuszu 100lecia urodzin prof. Marii Goncerzewicz, wieloletniego dyrektora tego Instytutu.
Dr Krzysztof Metera, prof. WSSP, pierwszy Kierownik Ośrodka Rehabilitacji CZD wyraził podziękowania Pani Dyrektor za stworzenie świetnych warunków, które umożliwiły powołanie Polskiego Towarzystwa Kierowanego Nauczania (Peto) i rozwijanie jego działalności. Więcej informacji o działalności Towarzystwa dostępnych w artykule.
W dniu 04.09.2017 dr med. Krzysztof Metera na zaproszenie Dyrektora Instytutu CZD uczestniczył w przekazaniu makiety CZD przez Marcina Szymczaka, który w dzieciństwie usprawniany był metodą Peto w CZD.
Podziękowania za udział w uroczystości przekazania makiety CZD
” Szanowny Panie Doktorze,
bardzo się cieszę, że przyjął Pan zaproszenie i wziął udział w tej wyjątkowej uroczystości. Nie wyobrażam sobie tego spotkania bez Pana – inicjatora i organizatora Metody PETO w Centrum Zdrowia Dziecka,.
To właśnie Pan w entuzjastyczny sposób zaraził nas kompleksowością i funkcjonalnością tej metody, a Marcin Szymaczak był jednym z naszych pierwszych pacjentów, Musze przyznać, ze wiele elementów z metody Peto stosuję w pracy do tej pory i przekazuje je nowym koleżankom.
Marcin był bardzo zaskoczony i zadowolony z Pana obecności, wiem bo utrzymuje z Nim kontakt”.

Skip to content