plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Zakończenie kursu MBA i programu mentoringowego w Akademii Wincentego Pola

Z radością informujemy, że 20 słuchaczy studiów podyplomowych MBA Akademii Wincentego Pola właśnie ukończyło kurs! W ten weekend obronili swoje projekty końcowe oraz zakończyli pierwszy kurs mentoringowy dla słuchaczy i absolwentów MBA.

Programy MBA są adresowane przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie zawodowe, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności menedżerskie. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi, analizy danych i strategii biznesowej. Studia te są często wybierane przez osoby zainteresowane rozwojem kariery, awansem w hierarchii organizacyjnej lub założeniem własnego biznesu.

Od grudnia uruchomiliśmy mentoring dla studentów oraz absolwentów studiów podyplomowych MBA. W pierwszej edycji było osiem par mentoringowych, które właśnie kończą ten plan rozwojowy.

– Każdy z uczestników miał możliwość wybrania swojego celu rozwojowego, aby jak najwięcej zaczerpnąć z doświadczenia i wiedzy swojego mentora. Dotychczasowe opinie potwierdzają, że mentoring był niezwykle wartościowy i cieszył się dużym uznaniem – podkreśla Ewa Janiszewska, wykładowca na studiach MBA w naszej Akademii.

O przyjęcie na studia MBA w Akademii Wincentego Pola mogą ubiegać się kandydaci, którzy ukończyli studia wyższe co najmniej na poziomie I stopnia. Dyplom MBA jest uznawany przez uczelnie i przedsiębiorców niemal na całym świecie, w tym także w Stanach Zjednoczonych.

Zapraszamy na studia podyplomowe MBA!

Nowa edycja rusza już w październiku! Po więcej informacji zapraszamy do Biura Rekrutacji:

  • Telefon: 81 448 08 20
  • Email: rekrutacja@pol.edu.pl
  • Pokój: nr 27, Parter

Zapisz się już dziś i skorzystaj z okazji, aby podnieść swoje kwalifikacje i poszerzyć horyzonty zawodowe!

Skip to content