plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Wyjątkowy piknik zorganizowany przez AWP i Stowarzyszenie Strzeleckie „Patron”

Była nauka udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy, masaże relaksacyjne, pokazy strzelania, konkursy i pyszne jedzenie. Tak wyglądał w niedzielę piknik rodzinny, który pracownicy i studenci Akademii Wincentego Pola zorganizowali w Borowicy wspólnie z Krasnostawskim Stowarzyszeniem Strzeleckim „Patron”.

Piknik na terenie strzelnicy w Borowicy cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników. Na miejscu czekały na nich domowe przysmaki, możliwość strzelania z broni oraz okazja, by bliżej poznać naszą uczelnię.

I tak pracownicy Centrum Symulacji Medycznej AWP prowadzili warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, studenci Kosmetologii malowali twarze, a dr Anna Kaczorowska z Akademickiego Centrum Terapii i Rozwoju Integralnego AWP pomagała uczestnikom zgłębiać i rozumieć własne emocje. Z kolei studenci Fizjoterapii naszej Akademii oferowali relaksujące masaże.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć i pomagać przy rodzinnym pikniku w Borowicy. Mieliśmy rewelacyjną pogodę, która dodatkowo sprzyjała świetnej zabawie. Jako studenci Akademii mieliśmy okazję włączyć się w różne aktywności – od stanowisk masażu, przez malowanie twarzy, aż po grillowanie – relacjonuje Magdalena Józefczuk, studentka Fizjoterapii AWP oraz przewodnicząca Samorządu Studenckiego. I dodaje: – Panie z kuchni przygotowały przepyszne domowe jedzenie, które cieszyło się ogromnym powodzeniem. To było nie tylko świetne doświadczenie, ale również wspaniała okazja do integracji z lokalną społecznością. Bardzo mnie cieszy, że nasze działania spotkały się z tak pozytywnym odbiorem i że mogliśmy przyczynić się do stworzenia miłej atmosfery dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, pracownikom Akademii Wincentego Pola oraz członkom Stowarzyszenia Strzeleckiego „Patron” za udział w pikniku rodzinnym w Borowicy. Dzięki takiemu zaangażowaniu udało się stworzyć wyjątkową atmosferę i zapewnić niezapomniane przeżycia wszystkim uczestnikom.

Skip to content