Rozwijaj swoje sportowe pasje z klubem AZS AWP

Utrzymanie kondycji na dobrym poziomie pozytywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Akademia Wincentego Pola daje studentom możliwość przystąpienia do klubu sportowego AZS bez żadnych zbędnych formalności.

Klub AZS AWP stawia na rozwój sportowy swoich studentów i aktywnie wspiera ich w dążeniu do osiągnięcia sukcesów sportowych. Oferuje również profesjonalne treningi oraz wsparcie ze strony trenerów. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mają możliwość rozwijania swojej pasji sportowej oraz zdobywania cennych doświadczeń. Przystąpienie do klubu sportowego AZS jest doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu, poprawy kondycji fizycznej oraz nawiązania nowych znajomości. Jest to również świetna forma relaksu i odpoczynku po całym dniu nauki. Bez względu na poziom umiejętności i doświadczeń sportowych, każdy student w klubie AZS AWP znajdzie coś dla siebie.

– W celu uzyskania dostępu na trening wystarczy przyjść odpowiednio ubranym na wyznaczoną godzinę i podejść do trenera, uprzednio przedstawiając się jako osoba związana z uczelnią – mówi Małgorzata Majerek, prezes AZS oraz wykładowca na kierunku Wychowanie fizyczne w AWP.

Uczelnia daje również możliwość uczestniczenia w zawodach sportowych zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym

– Serdecznie zapraszamy wszystkich do dołączenia do klubu. Zajęcia dla studentów są całkowicie bezpłatne, co pozwala nam sprawdzić, czy dany sport jest odpowiedni dla nas – dodaje Małgorzata Majerek.

Klub AZS AWP oferuje szeroki zakres dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy, boks, kickboxing, rugby, sporty siłowe i pływanie. Jeśli student interesuje się innymi dyscyplinami sportowymi, te są również mile widziane w celu reprezentowania naszej uczelni w zawodach sportowych.

Warto wiedzieć, że Akademia Wincentego Pola wspiera najlepszych studentów nagradzając ich za osiągnięcia sportowe. Studenci mogą liczyć na stypendia rektorskie. O takie stypendium mogą się ubiegać zarówno studenci z Polski jak i z zagranicy. Otrzymanie tego wsparcia finansowego jest uzależnione od prezentowania wysokiej jakości umiejętności sportowych oraz osiągania znaczących rezultatów na zawodach sportowych.

Więcej informacji o AZS i zapisy -TUTAJ

Więcej informacji o stypendium -TUTAJ