Minister nauki zaprasza studentów na spotkanie w Lublinie

W najbliższy poniedziałek, 8 kwietnia, minister nauki Dariusz Wieczorek odwiedzi Lublin. Spotka się ze studentami i doktorantami z całego województwa lubelskiego. Chcesz zapytać o kwestie dotyczące życia studenckiego albo przedstawić swoją propozycję dotyczącą kształcenia? Przyjdź na spotkanie.

Wizyta ministra w Lublinie odbywa się w ramach cyklu spotkań ze środowiskiem akademickim w całej Polsce, które Dariusz Wieczorek realizuje od początku objęcia urzędu. W poniedziałek minister odwiedzi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie spotka się z młodymi ludźmi z naszego regionu. Zaproszeni są wszyscy studenci i doktoranci z uczelni publicznych, jak i niepublicznych, które działają na terenie całego województwa lubelskiego.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać o kwestiach, które są istotne dla każdego studenta. To okazja, by przedstawić swoje opinie i propozycje związane z warunkami studiowania, pomocą materialną, sprawami kształcenia, czy innymi problemami, np. tymi związanymi z inflacją, rosnącymi kosztami mieszkania, transportu oraz innych usług.

Spotkanie odbędzie się na Kampusie Zachodnim UMCS im. Unii Lubelskiej – ul. Głęboka 45, Aula Instytutu Psychologii B.0.02C (parter). Początek o godzinie 15:00.

Fot. gov.pl