plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Akademickie Centrum Fizjoterapii. Skorzystaj z profesjonalnych zabiegów i rozwijaj umiejętności

Akademickie Centrum Fizjoterapii przy Akademii Wincentego Pola w Lublinie zapewnia kompleksowe i profesjonalne zabiegi z zakresu fizjoterapii dla osób dorosłych. Zatrudnieni tam specjaliści pomagają przywrócić sprawność fizyczną pacjentom z różnymi dolegliwościami. Co więcej, w Centrum nasi studenci mają możliwość rozwijania swoich praktycznych umiejętności.

Sergio, student fizjoterapii z Hiszpanii, przyjechał do AWP w ramach programu Erasmus+. W Akademickim Centrum odbywa praktyki i szkoli się pod okiem fachowców.

– Bardzo polecam to miejsce. Zabiegi dobiera się tutaj indywidualnie do pacjenta, można też zobaczyć czym się różni podejście fizjoterapeutyczne w Polsce i Hiszpanii. Polecam serdecznie Polskę, polecam Akademickie Centrum Fizjoterapii, jak i Akademię Wincentego Pola – zachwala Sergio.

W Centrum Fizjoterapii studenci naszej Akademii mają bezpośredni kontakt z pacjentami, co pozwala im rozwijać umiejętności manualne i techniczne. Mogą się uczyć różnorodnych technik masażu oraz korzystać z najnowocześniejszego sprzętu. Zdobyte w ten sposób umiejętności są niezwykle przydatne w przyszłej karierze zawodowej.

– Wydaje mi się, że studenci z zagranicy przyjeżdżają do nas ponieważ Polska jest dla nich atrakcyjnym miejscem. Podobają im się walory naszego kraju, w tym przystępne ceny oraz łatwość w komunikacji. Przykładowo, Turcy i Polacy bardzo dobrze się dogadują – ocenia Małgorzata Tandos, kierownik Akademickiego Centrum Fizjoterapii AWP. I zaprasza na zabiegi do Centrum wszystkich pacjentów.

Centrum dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki i rehabilitacji całego ciała i ma kontrakt z NFZ.

Akademickie Centrum Fizjoterapii, Poradnia Rehabilitacji NFZ ul. Chodźki 31, Lublin

Rejestracja jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:.
Poniedziałek-Wtorek 12:00-18:00 Środa-Piątek 12:00-15:00
tel. 695 929 700, (81) 469 17 12
Zabiegi fizjoterapeutyczne wykonujemy:
Poniedziałek-piątek 8:00-19:30

Skip to content