plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Wciąż możesz przekazać 1,5 procent podatku na Fundację Akademii Wincentego Pola

Jeszcze tylko do wtorku (30 kwietnia) można rozliczyć się z podatku za ubiegły rok. To świetna okazja, by przekazać swój 1,5 procent podatku na szczytny cel – Fundację Na Rzecz Rozwoju Młodzieży Akademii Wincentego Pola.

Fundacja wspiera młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać i studiować w naszej Akademii, a którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Pomaga również obecnym studentom.

Dodatkowo, Fundacja wspiera studentów Akademii Wincentego Pola, którzy przejawiają talent sportowy i chcą go rozwijać na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej czy międzynarodowej. Mogą oni otrzymać stypendium sportowe, które pozwoli im na dalszy rozwój swojej kariery. 

Na stypendia mogą też liczyć młodzi ludzie ze Wschodu, którzy aplikują na naszą Akademię. Biorą oni udział w konkursie na najlepsze prace o AWP oraz przygotowują prace o swoich pasjach.

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Młodzieży Akademii Wincentego Pola organizuje także różne wydarzenia, takie jak Dni Dogoterapii, podczas których można poznać metody wspierania leczenia chorób u ludzi poprzez zajęcia z udziałem specjalnie wyszkolonych do tego celu psów.

– Żeby otrzymać wsparcie, trzeba złożyć podanie do prezesa Fundacji, w którym będą przedstawione argumenty dlaczego dana osoba powinna uzyskać od nas taką pomoc – mówi dr hab. Mariusz Korczyński, prof. AWP, prezes Fundacji Na Rzecz Rozwoju Młodzieży i rektor Akademii Wincentego Pola.

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Młodzieży ma status Organizacji Pożytku Publicznego.

Wystarczy wpisać KRS: 0000202613 w rozliczeniu PIT, by w ten sposób wesprzeć młodych ludzi i pomóc rozwijać ich talenty.

Pamiętaj, twój gest może zmienić czyjeś życie!

Skip to content