Uroczyste zakończenie nauki studentów anglojęzycznych AWP. Nie brakowało emocji

We wtorek i środę absolwenci studiów anglojęzycznych w Akademii Wincentego Pola otrzymali dyplomy ukończenia studiów. Studenci kierunków takich jak Pielęgniarstwo, Kosmetologia, Turystyka i rekreacja oraz Ekonomia otrzymali tytuł licencjata.

Rozdanie dyplomów to jedno z najbardziej uroczystych wydarzeń, które odbywa się na zakończenie studiów. To symboliczny moment kończący pewien etap edukacji, moment pełen wzruszeń i radości. Tych emocji nie brakowało w ostatnich dniach w naszej Akademii, kiedy dyplomy ukończenia studiów odbierali młodzi ludzie z całego świata.

Podczas ceremonii absolwenci AWP otrzymali z rąk władz naszej uczelni dokumenty potwierdzające ukończenie nauki. Dla tych młodych ludzi to nie tylko wyróżnienie za ich wysiłek i zaangażowanie w edukację, lecz także nagroda za ciężką pracę i determinację.

– Właśnie odebrałam swój dyplom. Jestem bardzo szczęśliwa. Mam ogromną nadzieję, że będę się dalej uczyć. Marzy mi się specjalizacja z anestezjologii i trzymam kciuki, żeby się udało – mówi absolwentka kierunku Pielęgniarstwo w AWP, Bursu Bosal.

Podczas uroczystego wręczenia dyplomów, studenci byli niezwykle podekscytowani, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Wszyscy czuli ogromną dumę z własnych osiągnięć i wzajemnie sobie gratulowali, ciesząc się z tego wyjątkowego momentu. Wszyscy podkreślali, że ta chwila na zawsze pozostanie w ich wspomnieniach.

– Chciałbym serdecznie podziękować moim wykładowcom, koordynatorom oraz kolegom ze studiów, są naprawdę wspaniali. Ta podróż nie była łatwa, ale dzięki nim jesteśmy dzisiaj tutaj. Jestem bardzo szczęśliwy i pełen wdzięczności – podkreśla Fortune Chibudo, absolwent Turystyki i rekreacji w AWP.

Rektor Akademii Wincentego Pola, dr hab. Mariusz Korczyński, prof.  AWP wyraził uznanie dla trudu i wysiłku, jakie młodzi ludzie wkładali w zdobywanie wiedzy i umiejętności przez lata studiów na naszej uczelni.

Ceremonia była również okazją do wspólnego świętowania z rodziną i przyjaciółmi, podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz planowania przyszłości. Absolwenci dziękowali swoim najbliższym za wsparcie i motywację w czasie nauki.