plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Ruszamy z rekrutacją na rok akademicki 2024/2025

Już w najbliższy poniedziałek, 4 marca, otwieramy rekrutację na studia w naszej Akademii. Zapraszamy do aplikowania na nasze kierunki w roku akademickim 2024/2025.

Akademia Wincentego Pola to uczelnia z 25-letnią tradycją. To gwarancja profesjonalnego przygotowania do zawodu. Tę gwarancję daje wykwalifikowany zespół wykładowców-praktyków posiadających odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę teoretyczną. Taka kadra zapewnia wysoką jakość nauczania i przygotowuje studentów do skutecznego funkcjonowania na rynku pracy.

AWP oferuje także doskonałe zaplecze dydaktyczne – świetnie wyposażone sale i laboratoria, nowoczesny sprzęt do praktykowania w przyszłym zawodzie, a także Centrum Symulacji Medycznej. Sale dydaktyczne są wyposażone w technologię multimedialną, co umożliwia prowadzenie zajęć w atrakcyjny sposób. W 2023 roku Akademia Wincentego Pola otworzyła nowoczesne Centrum Nauk Medycznych, w którym znajdują się m.in. gabinety kosmetologiczne, laboratoria, sale do ćwiczeń z zakresu fizjoterapii, przestronne aule czy duża biblioteka z czytelnią i bar bistro. Co więcej, wokół budynku powstały nowe miejsca parkingowe.

Postaw na AWP!

Oferujemy szeroki wybór kierunków, zarówno na studiach licencjackich jak i magisterskich oraz studiach podyplomowych.

Studia licencjackie:

Pielęgniarstwo

Kosmetologia

Dietetyka

Położnictwo

Ekonomia

Filologia angielska

Turystyka i rekreacja

Wychowanie fizyczne

Zarządzanie

Studia magisterskie:

Pielęgniarstwo

Kosmetologia

Dietetyka

Ekonomia

Turystyka i rekreacja

Wychowanie fizyczne

Jednolite magisterskie

Fizjoterapia

Od nowego roku akademickiego rusza nowy kierunek – Zarządzanie – studia licencjackie, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studenci mogą wybrać jedną z dwóch specjalności: „Zarządzanie firmą” lub „Zarządzanie zasobami ludzkimi”.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności akademickiej i rozwijania swoich umiejętności oraz pasji podczas nauki w Akademii Wincentego Pola.

Zgłoś się do naszego Biura rekrutacji:

Tel. +81 448 08 20

E-mail: rekrutacja@pol.edu.pl

Pokój nr 27 – Parter

www.akademia-pol.edu.pl/rekrutacja

Skip to content