plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Dzień Kariery. Zapraszamy na spotkanie dyskusyjne i indywidualne sesje pomocy psychologicznej

Jakich kompetencji oczekują od przyszłych pracowników pracodawcy? Jak poradzić sobie z lękiem związanym m.in. z poszukiwaniem czy podejmowaniem nowej pracy? O tym wszystkim możesz porozmawiać podczas spotkania dyskusyjnego i indywidualnej sesji z coachem – dr Anną Kaczorowską. Kiedy? 12 czerwca podczas Dnia Kariery z Akademią Wincentego Pola i Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie.

12 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do auli w Gmachu Głównym naszej Akademii. Przedsiębiorcy z naszego regionu, fundacje, urzędy i rozmaite instytucje zaprezentują się z ofertami pracy, stażu oraz praktyk. To doskonała okazja, by znaleźć ofertę dla siebie i nawiązać nowe kontakty.

Na tym nie koniec. Chętni mogą wziąć udział w spotkaniu dyskusyjnym o poszukiwanych kompetencjach pracowników na obecnym i przyszłym rynku pracy oraz indywidualnej sesji z coachem.

fot. pixabay.com

Współtworzymy przyjazne miejsca pracy – moderowane spotkanie dyskusyjne

– Zapraszamy studentów będących u progu poszukiwania pracy, poszukujących pracy, samozatrudnionych, studentów posiadających lub prowadzących własne firmy, czy już będących pracownikami firm do wspólnego spotkania oraz wspólnej dyskusji, wymiany potrzeb, oczekiwań oraz własnych doświadczeń – zachęca dr Anna Kaczorowska, coach, tutor, spec. ds. komunikacji międzyludzkiej, która poprowadzi spotkanie.

Dr Anna Kaczorowska jest współtwórczynią Akademickiego Centrum Terapii i Rozwoju Integralnego AWP, członkinią rady naukowej Centrum Innowacji Badań i Nauki (CIBiN), a także współautorką i realizatorką pilotażowego programu „Multimodalne Wsparcie Personalne” dedykowanego studentom oraz pracownikom Akademii Wincentego Pola.

Tematem dyskusji będą najbardziej oczekiwane przez pracodawców kompetencje przyszłych pracowników, kompetencje przyszłości, czy zielone kompetencje – wynikające ze strategii politycznej i priorytetów Unii Europejskiej. Dodatkowo, zostaną poruszone najważniejsze problemy, niedostatki dostrzegane przez pracodawców wśród pracowników oraz oczekiwania i potrzeby przyszłych lub obecnych pracowników. To okazja do samorozwoju decydującym o Twojej przyszłości.

– Twoje uczestnictwo to wyraz proaktywności, czyli brania odpowiedzialności za swoje decyzje i działania, jednej z najważniejszych kompetencji sprzyjającej osiąganiu dobrostanu w każdym obszarze Twojego życia. Jako pracodawca masz okazję kształtować kompetentnych przyszłych pracowników, jako poszukujący pracy masz okazję poznać ich oczekiwania, a może nawet przyszłego pracodawcę. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Twoja przyszłość leży w Twoich rękach – zachęca dr Kaczorowska.

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca, w godz. 10.30-11.15, w sali 77 (II piętro)

liczba uczestników do 20 osób

zapisy pod nr tel. 605 379 446

Indywidualna sesja z coachem

Indywidualna sesja z coachem to udzielenie wsparcia natury psychologicznej w sytuacji doświadczania niepewności, lęku, obniżonego nastroju, trudności w dokonaniu zmiany.

Wsparcie natury psychologicznej to nieoceniona forma pomocy dla studenta mierzącego się z koniecznością doświadczenia znaczącej zmiany w życiu jaką jest poszukiwanie bądź podjęcie pracy. To nieunikniona sytuacja, z którą zmierzy się każdy z Was. Warto więc sobie pomóc. Masz taką okazję biorąc udział w sesji coachingowej z dr Anną Kaczorowską – licencjonowanym coachem, certyfikowanym tutorem, specjalistką w zakresie komunikacji międzyludzkiej oraz pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej.

Dostępne dwa terminy spotkań:

w godz. 12-12.45 i 13-13.45, pokój 30 (parter)

zapisy pod nr tel. 605 379 446

Spotkania są bezpłatne. Zapraszamy do zapisów!

Skip to content