Zdobądź studenckie stypendium marszałka i realizuj swoje pasje

Jeżeli jesteś studentem lub studentką i masz na swoim koncie sukcesy naukowe, jesteś pracowity i utalentowany, możesz ubiegać się o studenckie stypendium marszałka województwa lubelskiego. To doskonała okazja, aby zdobyć fundusze na rozwijanie pasji naukowych i twórczych.

Źródło: Urząd Marszałkowski

– Aby ubiegać się o stypendium, niezbędne jest spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim, taka osoba nie może mieć ukończonych 26 lat oraz musi być studentem uczelni znajdującej się w województwie lubelskim. Dodatkowo, uzyskała stypendium rektora dla najlepszych studentów w macierzystej uczelni na rok akademicki, w którym składany jest wniosek – informują pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Lublina

Co ważne, ze stypendium mogą skorzystać nie tylko polscy studenci, ale i żacy z zagranicy

Celem przyznawania stypendiów marszałka jest zarówno dostrzeżenie osiągnięć studentów, ale także ich wsparcie finansowe w dalszym rozwoju zainteresowań.

Niezależnie od tego, czy twoją pasją jest działalność naukowa, artystyczna, sportowa a może i społeczna, złóż wniosek o stypendium i zdobądź fundusze na swój rozwój.

Termin naboru wniosków upływa 31 stycznia 2024 roku.

Po więcej informacji kliknij

TUTAJ