Dołącz do studentów Akademii Wincentego Pola!

– Stawiamy na praktykę i nieustanny rozwój, żeby jak najlepiej kształcić młode kadry pracowników – podkreślają władze AWP i zapraszają na studia w naszej uczelni.

Studia w AWP to nie tylko nauka teorii, ale mnóstwo zajęć praktycznych na miejscu i w terenie, praktyki w szpitalach, hotelach, restauracjach. To także możliwość realizacji własnych pasji, czy tych artystycznych, np. w chórze, czy sportowych, bo każdy może dołączyć do klubu AZS AWP i wybrać odpowiednią dla siebie sekcję sportową.

Co ważne, jesteśmy uczelnią międzynarodową – studiują tu młodzi ludzie z ponad 60 krajów świata. Podczas spotkań integracyjnych można poznać kulturę różnych krajów, zwyczaje i tradycje. To wspaniała lekcja życia i bogate doświadczenie. A profesjonalna kadra wykładowców i nowocześnie wyposażone gabinety oraz pracownie to gwarancja, że w AWP zdobędziecie najlepsze wykształcenie i już jako absolwenci bez trudu znajdziecie zatrudnienie na rynku pracy.

Zapraszamy do AWP!

BIURO REKRUTACJI