Zapraszamy na wyjątkowy pokaz filmowy

Pracownicy Centrum Symulacji Medycznej oraz Działu Promocji Akademii Wincentego Pola przygotowali film i zapraszają wszystkich do wspólnego oglądania. Ale uwaga! Powieje grozą.

– Film jest niejako kontynuacją naszej ubiegłorocznej produkcji, którą prezentowaliśmy na uczelni na przełomie października i listopada. Tym razem postawiliśmy na wymiar parapsychologiczny – opowiada Filip Marczuk, specjalista ds. wdrażania nowoczesnych technologii w AWP.

Wspólnie z innymi pracownikami naszej Akademii opracowali scenariusz, podzielili role i zaczęli prace nad zdjęciami, a potem montażem filmu. Wszystko to czasie wolnym, po pracy.

– Z jednej strony chcieliśmy zaprezentować nasze Centrum Symulacji Medycznej osobom, które na co dzień nie mają do niego dostępu, a jednocześnie pokazać, że jako pracownicy potrafimy być kreatywni i przygotować wspólnie coś niestandardowego – dodaje Filip Marczuk.

Ubiegłoroczny film cieszył się dużym powodzeniem wśród innych pracowników i studentów uczelni dlatego osoby, które brały udział w tegorocznej produkcji liczą, że i tym razem ich pomysł spotka się z pozytywnym odbiorem. Zapowiadają też, że podobnie jak rok temu, także teraz powieje grozą i będzie można się przestraszyć.

Film trwa ok. 10 minut.

Projekcja odbędzie się w poniedziałek 13 listopada, o godz. 15, w auli AWP (B-213), w nowym budynku Centrum Nauk Medycznych.

Zapraszamy!