plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Zakończenie studiów MBA w Akademii. Była radość i łzy wzruszenia

Studenci MBA w Akademii Wincentego Pola w poniedziałek uroczyście
zakończyli swoje studia. To był wyjątkowy dzień pełen radości.

– Egzaminowi towarzyszyły duże emocje. Jesteśmy zmęczeni, ale szczęśliwi!
Polecam każdemu studia MBA w Akademii Wincentego Pola – mówi z
uśmiechem ich absolwent, Bartłomiej Posiadło.

Studia MBA to studia podyplomowe z zakresu zarządzania, które prowadzą do uzyskania tytułu Master of Business Administration. Program studiów pozwala na uzupełnienie kształcenia akademickiego oraz rozwój praktycznych umiejętności organizacyjnych i zarządczych.

Programy MBA są adresowane przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie zawodowe, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności menedżerskie. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi, analizy danych i strategii biznesowej. Studia te są często wybierane przez osoby zainteresowane rozwojem kariery, awansem w hierarchii organizacyjnej lub założeniem własnego biznesu.

– Zachęcam do podjęcia studiów MBA. Rozpiętość wiekowa jest przeróżna, co obala stereotyp, że można uczyć się tylko w młodym wieku – podkreśla Ewa Janiszewska, wykładowca na studiach MBA w naszej Akademii. I dodaje: – Jest to możliwość spotkania się z niesamowitymi ludźmi o ogromnym doświadczeniu nie tylko zawodowym, ale też życiowym.

O przyjęcie na studia MBA w Akademii Wincentego Pola mogą ubiegać się kandydaci, którzy ukończyli studia wyższe, co najmniej na poziomie I stopnia. Dyplom MBA jest uznawany przez uczelnie i przedsiębiorców niemal na całym świecie, w tym także w Stanach Zjednoczonych.

Uwaga!

Trwa nabór na studia MBA w naszej Akademii. Zajęcia ruszają 1 marca i potrwają dwa semestry.

O szczegóły rekrutacji można zapytać pod numerem telefonu 733 618 618. Można też zgłosić się poprzez stronę: Master of Business Administration (MBA) – Studia Podyplomowe 2023/2024 (podyplomowestudia.eu)

Skip to content