Wygraj staż i pieniądze na swój rozwój

Jeśli jesteś kreatywny i korzystasz z wyszukiwarki Google podczas nauki, możesz opisać to w pracy konkursowej i wygrać płatny staż.

Do udziału w konkursie „Googlowanie? Lubię to!” zaprasza wszystkich studentów agencja marketingu internetowego Afterweb.

– Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy, której tematem przewodnim jest korzystanie z wyszukiwarki Google podczas nauki. Praca może mieć formę zdjęcia, grafiki, prezentacji lub krótkiego video – wyjaśnia Magdalena Wróbel z agencji Afterweb. I dodaje: – Ze wszystkich zgłoszonych prac wybierzemy trzy najlepsze, których autorzy wykażą się największą kreatywnością.

Trójka zwycięzców wygra trzymiesięczny staż w agencji marketingu oraz jednorazowo po 4 tys. zł.

– Doświadczenie będzie można zdobyć na stanowisku Copywriter SEO, Junior SEO lub Junior Google Ads Specjalist. Staż będzie można odbyć w dowolnym terminie, nawet w okresie wakacyjnym, albo w siedzibie naszej agencji we Wrocławiu, albo hybrydowo albo też zdalnie. Taka osoba otrzymuje od nas opiekuna, będzie mieć wyznaczone pakiety zadań, które będzie mogła realizować w dowolnych godzinach – wyjaśnia Magdalena Wróbel.

Podkreśla też, że jeśli student wybierze staż na stanowisku, na którym nie będzie się sprawdzać, może zmienić profil stażu.

Najlepsi stażyści otrzymają szansę na stałe zatrudnienie.

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy wypełnić formularz na stronie:

Termin nadsyłania prac: 15.12.2023
Ogłoszenie wyników: 21.12.2023