Trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025. Wybierz AWP!

Bogata oferta studiów, praktyczne przygotowanie do zawodu, profesjonalna kadra, nowoczesne pracownie i przyjazna, międzynarodowa atmosfera. To tylko nieliczne zalety studiowania w Akademii Wincentego Pola. Przypominamy, trwa rekrutacja na semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025. Dołącz do nas!

Akademia Wincentego Pola wkracza w 25-lecie swojej działalności. Dlaczego warto wybrać naszą uczelnię? Studia w AWP to gwarancja profesjonalnego przygotowania do zawodu pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców-praktyków, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe, jak i gruntowną wiedzę teoretyczną. To wszystko zapewnia wysoką jakość nauczania oraz skuteczne przygotowanie studentów do pracy na rynku.

AWP dysponuje również znakomitym zapleczem dydaktycznym obejmującym nowoczesne sale i laboratoria, zaawansowany sprzęt do ćwiczeń zawodowych, Centrum Symulacji Medycznej czy Akademickie Centrum Fizjoterapii. Sale dydaktyczne wyposażone są w najnowsze technologie, co umożliwia atrakcyjne prowadzenie zajęć. Co więcej, w 2023 roku Akademia otworzyła nowoczesne Centrum Nauk Medycznych, gdzie znajdują się gabinety kosmetologiczne, laboratoria, sale do ćwiczeń z fizjoterapii, przestronne aule oraz duża biblioteka z czytelnią i bar bistro. Dodatkowo, uczelnia posiada akademik z nowocześnie urządzonymi i wyposażonymi pokojami.

Jakie kierunki studiów oferuje nasza uczelnia?

Studia licencjackie:

Pielęgniarstwo

Kosmetologia

Dietetyka

Położnictwo

Ekonomia

Filologia angielska

Turystyka i rekreacja

Wychowanie fizyczne

Zarządzanie

Studia magisterskie:

Pielęgniarstwo

Kosmetologia

Dietetyka

Ekonomia

Turystyka i rekreacja

Wychowanie fizyczne

Studia jednolite magisterskie

Fizjoterapia

Zarządzanie to nowy kierunek, na który zapraszamy od nowego roku akademickiego, jest dostępny w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studenci mają do wyboru dwie specjalności: „Zarządzanie firmą” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. Choć studia jeszcze nie ruszyły, są już pierwsi chętni.

– Wybrałam Akademię Wincentego Pola z polecenia moich kolegów, którzy są bardzo zadowoleni ze studiowania tutaj. Zdecydowałam się na kierunek Zarządzanie ponieważ bardzo mi odpowiada. Jestem osobą kreatywną i chcę tworzyć nowe miejsca pracy, widzę się w tej roli w przyszłości – mówi Maria, która niedawno złożyła swoje dokumenty w Biurze Rekrutacji AWP.

Akademia Wincentego Pola oferuje również studia w języka angielskim i szeroki wybór studiów podyplomowych. Dodatkowo, uczelnia stawia na rozwój sportowy, dzięki czemu studenci AWP mogą wybierać spośród szerokiej oferty zajęć sportowych.

Dołącz do naszej społeczności akademickiej i rozwijaj swoje umiejętności oraz pasje podczas nauki w Akademii Wincentego Pola!

Zgłoś się do naszego Biura rekrutacji:

Tel. +81 448 08 20

E-mail: rekrutacja@pol.edu.pl