plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

„Symulacja STOP”, czyli emocje po pokazie filmowym pracowników AWP

Dużo pozytywnych opinii zebrał film, który przygotowali pracownicy Centrum Symulacji Medycznej oraz Działu Promocji Akademii Wincentego Pola. W poniedziałek został zaprezentowany publiczności.

– Byłam pod wrażeniem. Nie spodziewałam się tego. Autorzy mówili, że korzystali tylko z obiektów i sprzętu uczelni, a to wyszło naprawdę dobrze. I zachowywali się jak profesjonaliści. Mimo, że nimi nie są

– opowiadała po pokazie studentka AWP, Eniola Adetu.

W podobnym tonie wypowiadał się inny student naszej uczelni.

– To był wspaniały film. Był imponujący biorąc pod uwagę fakt, że mieliście do dyspozycji tylko sprzęt uczelni z ograniczonym finansowaniem. A udało wam się stworzyć bardzo udany film ze wspaniałymi aktorami. To było świetne – podkreślał Chiagozie Chibuoke.

Jak tłumaczy Filip Marczuk, specjalista ds. wdrażania nowoczesnych technologii w AWP, film „Symulacja STOP” jest niejako kontynuacją ubiegłorocznej produkcji, która powstała na przełomie października i listopada.

– Tym razem postawiliśmy na wymiar parapsychologiczny – wyjaśnia Filip Marczuk. I dodaje: – Film został stworzony z zerowym budżetem, tylko z zasobów własnych Centrum Symulacji Medycznej AWP. Nakręciliśmy go sprzętem zespołu promocji uczelni.

Pracownicy Akademii sami opracowali scenariusz. Podczas pokazu powiało grozą, a niektórzy nawet się trochę przestraszyli.

Jak mówią autorzy filmu, jego celem było zaprezentowanie od środka Centrum Symulacji Medycznej tym, którzy na co dzień nie mają do niego dostępu, a jednocześnie pokazanie kreatywności pracowników AWP.

Projekcja odbyła się w poniedziałek w nowym budynku Centrum Nauk Medycznych. Tych, którzy nie mogli być na pokazie zapraszamy do obejrzenia filmu na naszej stronie.

Skip to content