Bar bistro zaprasza od środy na przekąski i pyszne dania

Już w tę środę rusza Bistro „Brunch & Lunch”. Lokal mieści się w nowym budynku Akademii Wincentego Pola – Centrum Nauk Medycznych. Będzie w czym zasmakować.

Do tej pory studenci, jak i pracownicy AWP mogli korzystać z posiłków w barku w głównym gmachu uczelni. Ten został zamknięty, ale nie ma się co martwić. Uczelnia zadbała o to, by nikt nie był głodny. W środę (15 listopada) w niedawno oddanym do użytku budynku Centrum Nauk Medycznych rusza nowy lokal, który zaspokoi podniebienie każdego smakosza.

– Mamy już zgodę sanepidu na rozpoczęcie działalności dlatego możemy ruszać – mówi Denys Miroshnikov, który nadzoruje działalność bistro. – Będzie tu można zjeść zarówno śniadanie, lunch, jak i obiad. Wszystkie posiłki zostaną przygotowane na nowoczesnym sprzęcie kuchennym.

I tak na śniadanie lub lunch będzie można zjeść np. szakszukę, burgera śniadaniowego czy pankejki. W menu znajdą się także kanapki, rozmaite burgery, sałatki, stripsy z kurczaka i paluszki serowe. Nie zawiodą się miłośnicy pierogów i placków ziemniaczanych – te również znajdziemy w bistro. Na miejscu kupimy także różne napoje, zarówno te zimne, jak i ciepłe.

– Będziemy mieć ofertę stałą, jak i dania, które codziennie będą się zmieniać, mam tu na myśli zupę i danie główne obiadowe – dodaje Denys Miroshnikov. I zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie i to w przystępnych cenach.

Bistro „Brunch & Lunch” mieści się na parterze Centrum Nauk Medycznych. Będzie czynne codziennie od poniedziałku do niedzieli, w godz. 9 – 16.

Zapraszamy!