Sprawdź, jak pracuje uczelnia w okresie świątecznym

Ważna informacja dla studentów. Od czwartku rozpoczyna się przerwa świąteczna w zajęciach.

Przerwa w nauce z okazji świąt Bożego Narodzenia rozpoczyna się 21 grudnia, w czwartek, i potrwa do niedzieli, 7 stycznia 2024 roku. To aż 18 dni wolnego od zajęć.

Zajęcia na studiach polskojęzycznych, studia stacjonarne, rozpoczną się 8 stycznia w poniedziałek, a zajęcia na studiach niestacjonarnych – 12 stycznia, w piątek.

Zajęcia na studiach anglojęzycznych, studia stacjonarne, rozpoczną się także w poniedziałek, 8 stycznia.

W okresie świąt, do 29 grudnia, uczelnia będzie zamknięta. Warto o tym pamiętać, bo nie załatwimy w tym czasie żadnych studenckich spraw.

Warto też pamiętać, że już za półtora miesiąca, bo 5 lutego rozpocznie się zimowa sesja egzaminacyjna. Po zaliczeniach przyjdzie czas na kolejną przerwę i odpoczynek od zajęć.

Przerwa międzysemestralna trwa:

• od 19 do 23 lutego – na studiach polskojęzycznych,
  • od 24 do 29 lutego – na studiach anglojęzycznych.