plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Akademia Wincentego Pola i Miejski Urząd Pracy w Lublinie zapraszają na Dzień Kariery

Jesteś studentem i szukasz atrakcyjnej oferty praktyk, stażu albo pracy? A może jesteś przedsiębiorcą i chcesz zaprezentować możliwości zatrudnienia w swojej firmie młodym ludziom? Zapraszamy do udziału w Dniu Kariery 2024!

Dzień Kariery Akademia Wincentego Pola organizuje wspólnie z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca, w środę, w Gmachu Głównym naszej Akademii. Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 13.00 na ul. Choiny 2.

Dlaczego warto być z nami? Lubelskie firmy z rozmaitych branż, jak i te działające w regionie, zaprezentują swoje propozycje zatrudnienia, oferty praktyk czy staży. Będą także przedstawiciele różnych instytucji, agencji pracy, urzędów czy fundacji. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o ich działalności, jak i możliwości współpracy.

Zapraszamy także przedsiębiorców oraz przedstawicieli szeroko pojętego rynku pracy, którzy jeszcze nie zgłosili swojego udziału w naszym Dniu Kariery, a chcieliby się zaprezentować. Wystarczy wypełnić dołączony poniżej formularz i odesłać go na adres dzienkariery2024@pol.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do końca maja.

Zapraszamy! Warto być z nami 12 czerwca. To może być początek twojej drogi do kariery!

Skip to content