Dzień Kariery z Akademią Wincentego Pola

Po raz kolejny pracownicy Akademii Wincentego Pola gościli w murach Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w ramach organizowanego tam Dnia Kariery.

W skład ZS 5 przy ul. Elsnera wchodzą: Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie, Branżowa Szkoła Gastronomiczna I stopnia i XXIV Liceum Ogólnokształcące. Placówka regularnie organizuje na swoim terenie Dzień Kariery i zaprasza lubelskie uczelnie, by zaprezentowały uczniom swoją ofertę.

Pracownicy Akademii Wincentego Pola także zachęcali młodych ludzi do studiowania na naszej uczelni tym bardziej, że na prowadzonym w AWP kierunku Turystyka i rekreacja mogą kontynuować i rozwijać swoje pasje w branży, której podstawy poznają właśnie w szkole średniej. Ale nie tylko na tym kierunku, bo oferta Akademii jest bardzo bogata dlatego uczniowie dopytywali naszych pracowników o inne kierunki i ścieżki kariery.

– Nasze stoisko cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie nasze kierunki takie jak kosmetologia, fizjoterapia, pielęgniarstwo, a także ekonomia i wychowanie fizyczne. Dużym zainteresowaniem cieszy się nasz nowy kierunek – dietetyka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą studiów licencjackich, magisterskich, a także studiów podyplomowych

– zachęca Marzena Kuwałek-Barszcz z Biura Rekrutacji AWP.