Delegacja AWP z wizytą partnerską w Hiszpanii

Pracownicy Akademii Wincentego Pola wyjechali do partnerskiej uczelni w Madrycie, by rozmawiać o współpracy i wspólnych projektach.

To pierwsza wizyta pracowników naszej uczelni w Centro de Estudios Universitarios (CEDEU), czyli Centrum Studiów Uniwersyteckich w Hiszpanii.

W Madrycie rozmawiają o strategii współpracy, wspólnych projektach i wymianie dobrych praktyk w zakresie metodologii nauczania w ramach kierunku Ekonomia.

W skład lubelskiej delegacji AWP weszli: dr Sławomir Kula, prof. AWP – prodziekan Wydziału Nauk Społecznych, dr Radosław Dolecki, prof. AWP – koordynator studiów anglojęzycznych na kierunku Ekonomia oraz wykładowca AWP, dr Jerzy Wójcik. Ze strony partnerskiej w rozmowach udział biorą: Antonio Sánchez, Head of Institutional Relations,  Albert Cebrián, International Relations Office i Chanyu Wang, International Relations Office.

Delegacja Akademii Wincentego Pola przebywa w Hiszpanii od środy, pobyt zakończy w piątek.

Wyjazd został zorganizowany w ramach programu Erasmus+.