plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

AWP współorganizatorem Forum Spółdzielczego 2024

Z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, w piątek, w Akademii Wincentego Pola odbyło się Forum Spółdzielcze 2024. Wydarzenie było okazją do refleksji nad rolą spółdzielni w społeczeństwie, ich wkładem w rozwój lokalnych społeczności oraz wpływem na gospodarkę.

– Bardzo dziękuję Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola za współorganizację tego wydarzenia – powiedział Ryszard Prus, Prezes Krajowego Stowarzyszenia Ruch Spółdzielców.

Jego słowa podkreśliły znaczenie współpracy oraz zaangażowanie wszystkich stron w organizację forum.

Wydarzenie uświetniły liczne wykłady oraz sesje dyskusyjne, które stanowiły doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących przyszłości spółdzielczości. Eksperci z różnych dziedzin prezentowali najlepsze praktyki oraz innowacyjne rozwiązania, które mogą być zastosowane w działalności spółdzielczej, przyczyniając się do jej rozwoju i modernizacji.

Forum Spółdzielcze 2024 zgromadziło licznych uczestników i prelegentów, którzy wspólnie świętowali Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem przez: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezydenta Miasta Lublin, Marszałka Województwa Lubelskiego i Wojewodę Lubelskiego.

Skip to content