plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Aktywny Lublin. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć

Lubisz zumbę, aerobik w wodzie albo grę w szachy? Skorzystaj z szerokiej oferty aktywności i to zupełnie za darmo.

Bezpłatne zajęcia organizowane są w ramach projektu Aktywny Lublin i mają na celu promowanie zdrowego trybu życia. Zajęcia odbywają się o różnych godzinach i w różnych miejscach – w siłowniach, szkołach, na pływalniach, w zależności od potrzeb danej dyscypliny.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego województwa lubelskiego, która jest terenową jednostką organizacyjną AZS.

Organizatorzy zaplanowali dwa programy: Aktywne Pokolenie skierowane do osób poniżej 28. roku życia oraz Aktywny Lublin dla dorosłych 18+. Projekt oferuje wiele aktywności fizycznych, dzięki czemu można wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Można zapisać się na zumbę, tenis, pływanie, aqua aerobik, bieganie, lekcje samoobrony, boks czy szachy, ale oferta jest duża większa.

Żeby zgłosić swój udział w zajęciach, wystarczy wejść na stronę internetową aktywnylublin.eu , wybrać odpowiednią dyscyplinę i dzień. W formularzu należy podać dane kontaktowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, datę urodzenia, zaznaczyć oświadczenie i ewentualnie załączyć zgodę rodziców/opiekunów na udział dziecka w zajęciach sportowych. Po przesłaniu formularza, rezerwacja zostanie potwierdzona wiadomością, która zostanie wysłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

– Zajęcia cieszą się dużą popularnością dlatego można uczęszczać na kilka różnych. Zapisy ruszają na tydzień przed rozpoczęciem wybranych zajęć, od godziny 8 rano – mówi koordynator projektu Aktywny Lublin, Wojciech Kołodziej

Zajęcia będą realizowane w okresie od lutego do grudnia 2024 roku.

– Może wziąć w nich udział każdy mieszkaniec Lublina po dokonaniu zapisu, oświadczeniu posiadania ważnego ubezpieczenia NNW oraz akceptacji regulaminu projektu – dodaje Wojciech Kołodziej.

Udział w zajęciach jest bezpłatny dla wszystkich mieszkańców Lublina.

Projekt jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego 2024.  

Skip to content