plREKRUTACJA 2023 / 2024 - DOŁĄCZ DO NAS

Zostań studentką kosmetologii i poznaj tajniki wizażu

Jak podkreślić urodę klientki, podążać za najnowszymi trendami, dobrać odpowiednie kosmetyki do cery – tych i wielu innych tajników profesjonalnego makijażu uczą się studentki na kierunku Kosmetologia.

– Jestem praktykiem i podczas swoich zajęć staram się przekazać studentkom wiedzę na temat estetyki makijażu. Na ćwiczeniach mogą korzystać z cieni, fluidów oraz innych akcesoriów. Mamy wszystko co potrzebne, by zrobić profesjonalny makijaż

– mówi Joanna Piech, wykładowca na kierunku Kosmetologia w Akademii Wincentego Pola.

Jak dodaje, wizaż to także nauka kreatywności i odkrycia w sobie artystycznej duszy.

– To przedmiot kreatywny więc pozwalam studentkom bawić się makijażem i rozwijać swoje umiejętności

– podkreśla Joanna Piech.

Na zajęciach z estetyki studentki poznają nie tylko sekrety makijażu, ale uczą się jak dopasować kosmetyki do różnych typów cery, jak uwydatnić piękno u klientek, podkreślić ich atuty, a czasami ukryć to, czego u siebie nie lubią.

Tego typu zajęcia na kierunku Kosmetologia dają możliwość praktycznego przygotowania się do zawodu, założenia w przyszłości własnego gabinetu kosmetycznego i osiągnięcia sukcesu w tym fachu. Studentki bardzo to sobie chwalą.

– Najbardziej w tych zajęciach podoba mi się innowacyjne podejście. Nie ma ściśle określonego planu, a prowadząca pozwala nam rozwijać swoją kreatywność, pobudza naszą wyobraźnię i nie ogranicza nas

– podsumowuje jedna ze studentek Kosmetologii, Katarzyna Terejko. I poleca studia na tym kierunku w AWP.

Zapraszamy!

Skip to content