Zapisz się na studia bez stresu – łatwa rekrutacja do AWP

Trwa rekrutacja na studia w roku akademickim 2024/2025 w Akademii Wincentego Pola. Nie czekaj do ostatniej chwili, zapisz się już dziś.

Nasza uczelnia oferuje szeroki wybór studiów licencjackich i magisterskich, są to:

Fizjoterapia (jednolite studia magisterskie)

Pielęgniarstwo (studia licencjackie i magisterskie)

Położnictwo (studia licencjackie)

Kosmetologia (studia licencjackie i magisterskie)

Turystyka i rekreacja (studia licencjackie i magisterskie)

Filologia angielska (studia licencjackie)

Wychowanie fizyczne (studia licencjackie i magisterskie)

Dietetyka (studia licencjackie i magisterskie)

Ekonomia (studia licencjackie i magisterskie)

Zarządzanie (studia licencjackie)

Aby złożyć dokumenty rekrutacyjne, należy udać się do Biura Rekrutacji, który mieści się w pokoju 27 na parterze głównego budynku uczelni.

Wymagane dokumenty to:

– świadectwo ukończenia szkoły średniej,

– oryginalny odpis świadectwa maturalnego,

– 2 fotografie.

Na miejscu kandydat podpisuje umowę, a pracownik Biura Promocji kseruje potrzebne dokumenty. Wymagana jest opłata rekrutacyjna 85 złotych, którą można zapłacić w kasie uczelni – kartą lub gotówką, można też wcześniej zrobić przelew i przyjść z potwierdzeniem. Opłata jest jednorazowa i bezzwrotna. Osoby, które zapiszą się na studia do 31 lipca 2024 r. i uregulują opłatę rekrutacyjną otrzymają bonifikatę w czesnym równą opłacie rekrutacyjnej.

– Proces rekrutacji nie jest skomplikowany. Zapraszamy do naszego Biura, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i wsparcia, aby ułatwić przejście przez ten proces – informuje Agnieszka Lipowska-Kura z Biura Rekrutacji AWP.

Osoby zainteresowane kierunkami takimi jak Pielęgniarstwo, Położnictwo, Fizjoterapia, Kosmetologia, Dietetyka oraz Wychowanie fizyczne, muszą przejść badania lekarskie. Skierowanie można pobrać ze strony internetowej uczelni w zakładce Kandydat – Dokumenty https://www.akademia-pol.edu.pl/dokumenty/ . Badania można wykonać bezpłatnie w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy przy ul. Nałęczowskiej 27c lub Nowy Świat 38.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej i dołączenia do społeczności Akademii Wincentego Pola.

Do zobaczenia!