Rozwijaj sportowe pasje w klubie AZS AWP

Po zimowej przerwie zostały wznowione zajęcia sportowe w sekcjach klubu uczelnianego AZS AWP. Zapraszamy wszystkich studentów na treningi!

Studenci Akademii Wincentego Pola mogą przystąpić do klubu sportowego AZS bez żadnych formalności. Klub AZS AWP oferuje profesjonalne treningi oraz wsparcie ze strony trenerów. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mają możliwość rozwijania swoich sportowych pasji oraz zdobywania cennych doświadczeń. Nieważne, jakie masz doświadczenia sportowe i umiejętności, w klubie AZS AWP każdy student znajdzie coś dla siebie.

Klub oferuje szeroki zakres dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy, boks, kickboxing, rugby, sporty siłowy i pływanie. Zajęcia dla studentów naszej Akademii są bezpłatne.

Przypominamy!

Akademia Wincentego Pola wspiera najlepszych studentów nagradzając ich za osiągnięcia sportowe. Studenci mogą liczyć na stypendia rektorskie. Otrzymanie takiego wsparcia finansowego jest uzależnione od prezentowania wysokiej jakości umiejętności sportowych oraz osiągania znaczących rezultatów na zawodach sportowych.