Absolwenci naszej uczelni prelegentami międzynarodowej konferencji fizjoterapeutycznej

Spotkajcie naszych wybitnych absolwentów na konferencji „Fizjoterapia pacjenta neurologicznego w XXI wieku”!

Przypomnijmy. Już niedługo, bo 27 stycznia odbędzie się międzynarodowa konferencja pod nazwą „Fizjoterapia pacjenta neurologicznego w XXI wieku”. Jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia jest nasza uczelnia – Akademia Wincentego Pola.

Tematem przewodnim konferencji jest kompleksowa opieka nad pacjentem neurologicznym zgodnie z najnowszymi światowymi wytycznymi. Na spotkaniu zostaną poruszone zagadnienia dotyczące m.in. najnowocześniejszego podejścia do usprawniania kończyny górnej po udarze mózgu, wykorzystania analizy chodu w programowaniu rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, czy leczenie spastyczności pacjenta w śpiączce.

W gronie prelegentów konferencji znaleźli się m.in. absolwenci dawnej WSSP, czyli dzisiejszej Akademii Wincentego Pola, fachowcy w dziedzinie fizjoterapii.

Erik Shtaihervaldt to doświadczony fizjoterapeuta, absolwent naszej uczelni. Specjalizuje się w pracy z pacjentami neurologicznymi, prowadząc terapie robotyczne z użyciem innowacyjnych urządzeń, m.in. Lokomatu, stołu Erigo czy bieżni C-Mill.

Kacper Kołodziej, również absolwent naszej uczelni, specjalizuje się w pracy z pacjentami neurologicznymi, zarówno dziećmi, jak i dorosłymi. Praktykuje klasyczną terapię oraz wykorzystuje urządzenia robotyczne, takie jak Lokomat, Erigo i C-Mill. Uczestnik wielu warsztatów i szkoleń z zakresu rehabilitacji neurologicznej, w tym metody PNF.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Ważne!

Dla pracowników i studentów AWP dostępny jest KOD RABATOWY 20%. Studentów chętnych wziąć udział w konferencji prosimy o kontakt ze starostami swoich kierunków, a wykładowców i pracowników – z dziekanatem Nauk o Zdrowiu.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ