plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Zaproszenie na Dzień Kariery 10.03.2020

Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w organizowanym w naszej uczelni w dniu 10 marca 2020 r. Dniu Kariery. 

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do studentów i absolwentów uczelni, ale także do wszystkich osób z Lublina poszukujących pracy i nowych możliwości.

Głównym celem wydarzenia jest ułatwienie kontaktu między studentami i absolwentami, a potencjalnymi pracodawcami. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą staży, szkoleń praktycznych oraz ofert pracy w Lublinie, Polsce i za granicą. Planujemy również organizację spotkań informacyjnych i warsztatów dla studentów, wspierających ich w ubieganiu się o pracę, a także rozpoczęciu własnej działalności w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości. 

Firmy biorące udział w Dniu Kariery mają okazję znaleźć młodych pracowników, którzy spełniają ich wymagania dotyczące oferowanych stanowisk pracy, praktyk bądź staży. Jednocześnie jest to ogromna szansa pozyskania prawdziwych talentów – osób ambitnych i pełnych zapału, które wniosą potencjał i nowe pomysły do Państwa firmy. Planujemy ponadto spotkanie pracodawców z władzami poszczególnych wydziałów w celu dyskusji na temat oczekiwań pracodawców od przyszłych kandydatów i tym samym sugestii dotyczących zmian w zakresie programu studiów i efektów kształcenia prowadzonych kierunków studiów.

Bezpośrednie spotkania pozwolą kandydatom nie tylko dowiedzieć się więcej o samej firmie, jej propozycji dla pracowników i oczekiwaniach wobec kandydatów, ale również zebrać ciekawe informacje o danej firmie na rynku pracy. Jednocześnie kluczowym atutem obecności kandydatów podczas tego wydarzenia, poza aspektem informacyjnym, jest to, że w trakcie Dnia Kariery kandydaci będą mieli możliwość bezpośrednio aplikować na interesujące ich stanowiska. Tym bardziej, że kontakt z pracodawcą w warunkach zdecydowanie mniej stresujących niż podczas klasycznej rozmowy kwalifikacyjnej z pewnością wpłynie korzystniej na autoprezentację kandydatów. 

Chcielibyśmy zaznaczyć, że od 1 sierpnia 2019 r. obowiązuje zwolnienie z opodatkowania wynagrodzeń osób do ukończenia 26 rok życia. Ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, Sejm uchwalił zmiany przepisów wprowadzające tzw. zerowy PIT dla młodych. Tym samym od 1 sierpnia 2019 r. obowiązują zmiany polegające na wprowadzeniu do art. 21 ust. 1 pkt 147 ustawy o PIT zwolnienia od podatku wskazującego, że wolne od podatku są przychody ze stosunku służbowego, stosunku pracy, pracy nakładczej, spółdzielczego stosunku pracy oraz umów zlecenia, o których mowa w art. 13 pkt 8, otrzymane przez podatnika do ukończenia 26. roku życia, do wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty 85 528 zł.

Jednocześnie informujemy, że udział w Dniu Kariery jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią mgr Anną Szczepaniak (inter.rel@wssp.edu.pl, tel. 81 740 72 40).

 


 

DZIEŃ KARIERY

Miejsce wydarzenia:

Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie (Vincent Pol University in Lublin)

ul. Choiny 2, 20-816 Lublin

Termin wydarzenia: 10.03.2020

 

Termin zgłoszeń: 15.02.2020

Zgłoszenie prosimy przesyłać na e-mail inter.rel@wssp.edu.pl

Pobierz >> Formularz rejestracyjny 

Wstęp i udział bezpłatny.

Szczegółowe informacje: Anna Szczepaniak (tel 81 740 72 40, inter.rel@wssp.edu.pl)

 

Skip to content