plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Pomagamy Liliance

Szanowni Państwo, drodzy Studenci, Pracownicy i Przyjaciele WSSP.

 

Członkowie Samorządu Studenckiego naszej Uczelni zostali Wolontariuszami i razem z Samorządami Studenckimi innych Uczelni oraz Komitetem Społecznym „Razem z Wami dla Liliany” (2019/2864/KS ) organizują akcję pomocy i wsparcia na rzecz Lilianki.

 

Lilka ma półtora roczku, a przed sobą wizję życia na wózku inwalidzkim. Jej nóżka jest zdeformowana, kość w każdej chwili może pęknąć. Lilka ma staw rzekomy kości piszczelowej. Co to oznacza? U Lilki najprawdopodobniej kość źle rozwijała się już w czasie ciąży. Nóżka jest zdeformowana, kość piszczelowa wygięta w łuk, a stópka jest wykrzywiona. Z każdym dniem kość jest coraz słabsza, bardziej krucha i w każdej chwili może pęknąć. Nawet sama z siebie, przy gwałtownym ruchu albo przy przewijaniu. Jeśli tak się stanie, Lilka będzie skazana na gipsy i ból. Lekarze jednak dali nadzieję Rodzinie i istnieje 100 % szans,  że wszystko zakończy się szczęśliwie.

 

Operacja będzie zrobiona w Paley European Institute w Warszawie już we wrześniu 2019. Jednak jej koszt – 350 tys. zł – to mur, który oddziela dziewczynkę od sprawności.

 

Zwracamy się z prośbą o udzielanie wsparcia. Każda złotówka to krok bliżej do sprawności dziewczynki !

 

Każdego dnia na naszej Uczelni można spotkać wolontariuszy z identyfikatorami, którzy zbierają darowizny do puszek. Puszka jest dostępna także w Rektoracie.

Istnieje także możliwość przekazania darowizny bezpośrednio na konto fundacji.

 

 

Fundacja Siepomaga

Nr konta: 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892

Tytułem: 18292 Liliana Gajewska darowizna

Strona www zbiórki: www.siepomaga.pl/nozka-lilki

 

Skip to content