plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Absolwenci AWP – czekamy na Wasze prace konkursowe!

Trwa konkurs dla absolwentów Akademii Wincentego Pola. Jeszcze tylko do 20 lipca czekamy na Wasze prace związane ze wspomnieniami o studiach w naszej Akademii. Te najciekawsze nagrodzimy.

Jeżeli jesteś absolwentem naszej uczelni masz szansę wziąć udział w konkursie i zdobyć nagrody. Wystarczy, że opiszesz swoją karierę zawodową i udowodnisz, jak studia w AWP wpłynęły na Twoją drogę do sukcesu. Opowiedz nam o ukończonym kierunku studiów, liczbie lat spędzonych w uczelni i jakie konkretne korzyści przyniosła Ci nauka u nas. Podziel się historią, jak doszedłeś do prowadzenia swojej firmy lub biznesu, w którym teraz odnosisz sukcesy, korzystając z wiedzy i umiejętności zdobytych podczas studiów w Akademii Wincentego Pola.

Najlepsze pracę zostaną nagrodzone!

Najlepsze historie wraz ze zdjęciami zostaną wydane w publikacji pamiątkowej na 25-lecie istnienia AWP. Nagrodzeni absolwenci zostaną zaproszeni na uroczystość obchodów 25-lecia naszej Akademii i wyróżnieni przez władze uczelni.

Wymogi formalne:

  • Tekst/Twoja historia powinna zawierać od 4000 do 6000 znaków (czcionka 12 Times New Roman)
  • W swojej historii zawrzyj: ukończony kierunek studiów, rok ukończenia studiów. Charakterystyka firmy/biznesu/przedsięwzięcia, na które uczelnia/studia/pracownicy AWP mieli wpływ
  • Refleksje dotyczące studiów. Co dało Ci studiowanie w naszej uczelni? Co przyczyniło się do tego, że jesteś w tym miejscu? Jak wyglądała Twoja droga do sukcesu?
  • Dołącz trzy zdjęcia (duża rozdzielczość), które najlepiej oddadzą Twoją historię i rozwój zawodowy
  • Dołącz zdjęcia: zdjęcie absolwenta z dyplomem, zdjęcie w miejscu pracy lub związane z prowadzonym biznesem, zdjęcie z wykładowcami lub na terenie uczelni

Termin nadsyłania prac: 20 lipca 2024 r.

Materiały należy wysłać na adres mailowy: asystentwnz.awp.pl@gmail.com, z dopiskiem KONKURS.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Powodzenia!

Skip to content