plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

Kursy

KURS – PILOT WYCIECZEK i REZYDENT

Na rynku lubelskim w sezonie turystycznym zauważalna jest niewystarczająca podaż na usługi w zakresie pilota wycieczek wśród organizatorów turystyki.  Zapraszamy wszystkich lubiących podróże i pragnących zdobyć nowy, ciekawy zawód na organizowany przez nas po raz dziesiąty Kurs Pilota Wycieczek i Rezydenta. Obejmuje on 150 godzin zajęć teoretycznych (wykłady i ćwiczenia na terenie WSSP) oraz cztery dni praktyki (zagraniczna impreza turystyczna).

 

Po zakończeniu Kursu słuchacze przystępują do egzaminu, który odbywa się w Regionalnej Izbie Turystyki (RIT) w Lublinie. Osoby, które pozytywnie zaliczą egzamin pisemny oraz ustny (ogólny i praktyczny) otrzymują certyfikat RIT oraz legitymację pilota wycieczek.

 

Koszt kursu-  1800 zł/osobę + 120 zł /osobę  certyfikacji RIT.

KURSY – Dogoterapia (Kynoterapia) i Hipoterapia

Szanowni Państwo
Biuro Karier WSSP oferuje absolwentom oraz studentom ostatniego roku FIZJOTERAPII i WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, możliwość uzyskania w trakcie dwóch semestrów, po preferencyjnej cenie, dodatkowych kwalifikacji (zawodu). Oferta obejmuje następujące kursy: DOGOTERAPIA (KYNOTERAPIA) oraz HIPOTERAPIA. Stanowią one uzupełnienie, rozszerzenie realizowanych kierunków studiów. Osoby studiujące FIZJOTERAPIĘ mogą uzyskać dyplom w zawodzie Instruktora Hipoterapii lub Kynoterapii, a studiujący WYCHOWANIE-FIZYCZNE dyplom Instruktor ruchu – Hipoterapeuta, zgodnie z zapisem w Dzienniku Ustaw 2010 nr 82 poz. Nr: 537323006 i 537323007.

Szczegóły we właściwych Dziekanatach.

Opłaty
Studenci i absolwenci Fizjoterapii
Dogoterapia (Kynoterapia) – 1 000 zł/sem
Hipoterapia – 1 350 zł/sem

Studenci i absolwenci Wychowania fizycznego
Hipoterapia – 1 350 zł/sem

Skip to content